WebZdarma.cz

Zel.am
Akce  Brodek u Přerova - Tatenice -Třebovice v Č. - Česká Třebová ze dne 3.5.2006
Všechny fotky mají šířku 1280 pixelů a velikost souboru od 200kB

Je středa, krásné ráno , dle satelitních map s předpovědí fajn počasí až do večera,  se opět vydávám ze Svinova na focení.
Luhačovičákem jedu do Přerova kde mě už čeká kámoš Libor, a hned sedáme na osobní do Brodku u Přerova kde chceme zachytit ještě pár posledních fotek původní stanice před rekonstrukcí. Vzhledem k silným pracím na trati se couráme a na pár kilometrech do Brodku náš osobní nasbíral hned 20 minut. Nevadí, času je dost. V Brodku nás namíchl jeden z místních zaměstnanců z dopravy, jeho dotaz zdá máme povolení fotit jsem málem nerozdýchal.....asi už to má za pár....a zapomněl že se píše rok 2006. Upozorňuji že jsme stáli cca 3 metry od kolejí.
Podařilo se nám vyfotit, ještě naposledy před nehodou, stroj 151 014-8 s reklamou Poštovní spořitelny, když se odpoledne vracela s EC zpátky do Prahy tak v Brodku narazila do bagru, škoda je dle předběžných údajů asi za 50 000 Kč. V 10 hodin se pak osobním vydáváme směr Tatenice, myslím že nemusím psát proč, fandové železnic jistě znají nové fotogenické místo na našem 2 koridoru?!!!

Sladovna v Brodku  
Os.vlak do Olmiku Poslední foto před nehodou, dlouho ji ten lak nevydržel co?
  Piňďa do Ostravy, že by v něm jel náš buldozer Paroubek
  Náklad na grygovském zhlaví
Náklad na grygovském zhlaví

 

Náklad na Grygovském zhlaví

 

   
Na grygovském zhlaví Náklad na grygovském zhlaví

Tak, jedeme dál.....z opět zpožděného osobáčku kvůli napěťové výluce vystupujeme v Tatenicích. Tatenice jsou moc pěkné místo, zastávka situovaná mezi dvěma tunely a dokonce na mostě přes Moravskou Sázavu. Však posuďte sami z dalších fotek.
Po nafocení jdeme přes tunel do zastávky Krasíkov, další osobní má opět zpoždění, ale už je na tom líp, jen 15 minut. Pokračujeme do Třebovic v Čechách

Napěťová výluka  
Pendolíno v Lupěném Pendolíno v Lupěném

 

Stará trať už to má spočítané, úsek mezi Lupěným a Hoštejnem  
   
   
   
   
  Hoštejn
Tatenice Tatenice

 

Tatenice

 

Tatenice

 

Tatenice
autor webu
Tatenice

 

 
Tatenice

 

Tatenice

 

Třebovice jsou už samozřejmě po koridorizaci, krásné místo s kamenným  mostem a tunelem je nenávratně v čudu, a pro mě už tím pádem Třebovice ztratily kouzlo osobnosti.....ale nedá se nic dělat, pokrok a společnost Skanska nikdo nezastaví.....Jdeme pěšky po trati do České Třebové. Bomba, osobní doprava kolem nás jezdí častěji než šaliny v Ostravě, náklady taky.

Krasíkov Třebovice v Č.
Třebovice v Č.

 

Třebovice v Č.

 

Třebovice v Č.

 

Třebovice v Č.

 

Třebovice v Č.

 

 
  Česká Třebová
   
   
   
   
   
Účastník zájezdu s CK Zel.am Libor  
   
   
   
EC Hungaria se blíži do Třebové  
   
Česká Třebová    

Večer se vracím domů Hutníkem, má, jak už je zvykem, malé zpoždění, naštěstí do Studénky na přípoj do Svinova dorazím včas. Takže posledních pár fotek přímo z vlaku.

Někde před Olomoucí Před Prosenicema
Prosenice A takhle si teď ustýlá zel.am, aneb překvapení doma od hodné ženušky, no řekněte, tohle už je fakt na návštěvu Chocholouška.

na INDEX zel.am